Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Abrhám Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,42 | 51 | 0 | |
Arvai Miroslav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,86 | 40 | 0 | |
Bělský Dominik | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,91 | 62 | 0 | |
Blažek Václav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,52 | 30 | 0 | |
Bludský Radovan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,38 | 49 | 0 | |
Brabenec Ondřej | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,08 | 92 | 0 | |
Bureš Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,01 | 68 | 0 | |
Čekal Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,10 | 19 | 0 | |
Divoš Václav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,73 | 81 | 0 | |
Dopirák David | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,53 | 8 | 0 | |
Ďurišík Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,67 | 56 | 0 | |
Dušek Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,82 | 85 | 0 | |
Fila Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,59 | 34 | 0 | |
Flídr Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,02 | 90 | 0 | |
Franěk Lukáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,89 | 86 | 0 | |
Gašek Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,10 | 45 | 0 | |
Gazda Vítězslav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,38 | 78 | 0 | |
Grassl Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,60 | 35 | 0 | |
Gross Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,91 | 87 | 0 | |
Gruza David | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,56 | 10 | 0 | |
Gut Zdeněk | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,15 | 70 | 0 | |
Heiduk Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,41 | 97 | 0 | |
Hladík Stanislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,04 | 43 | 0 | |
Hnízdil Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,90 | 14 | 0 | |
Hospr Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,46 | 28 | 0 | |
Hrdlička Jaroslav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,21 | 47 | 0 | |
Hruška Ondřej | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,67 | 55 | 0 | |
Hyneš Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,89 | 61 | 0 | |
HZS Kraj Vysočina | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 59,70 | 5 | 0 | |
Janda Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,72 | 38 | 0 | |
Janský Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,33 | 77 | 0 | |
Jiráček Vojta | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,80 | 39 | 0 | |
Jirouš Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,03 | 91 | 0 | |
Jirouš Zdeněk | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,98 | 16 | 0 | |
Kahánek Ondra | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,40 | 50 | 0 | |
Kieweg Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,80 | 57 | 0 | |
Knýra Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,39 | 23 | 0 | |
Kopřiva Luboš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,65 | 54 | 0 | |
Koutský Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,18 | 73 | 0 | |
Kralík Kamil | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,46 | 27 | 0 | |
Kratochvíl Stanislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,24 | 76 | 0 | |
Krpec Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,24 | 5 | 0 | |
Křehlík Luboš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,18 | 71 | 0 | |
Křivka Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,06 | 44 | 0 | |
Kuběna Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,22 | 74 | 0 | |
Kunovský František | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,87 | 12 | 0 | |
Langer Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,22 | 20 | 0 | |
Maňas Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,37 | 22 | 0 | |
Masný Matěj | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,95 | 66 | 0 | |
Matyásek Zdeněk | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,48 | 98 | 0 | |
Mlejnek Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,50 | 29 | 0 | |
Navrátil Radim | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,67 | 37 | 0 | |
Navrkal Luboš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,43 | 26 | 0 | |
Netolický Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,76 | 82 | 0 | |
Papuga Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,94 | 65 | 0 | |
Paška Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,35 | 96 | 0 | |
Paulíček Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 15,77 | 1 | 0 | |
Pavelka Marek | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,89 | 13 | 0 | |
Pavlíček Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,48 | 52 | 0 | |
Pěkný Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 15,99 | 3 | 0 | |
Pitra Dominik | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,40 | 79 | 0 | |
Pola Ondřej | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,77 | 83 | 0 | |
Provazník Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,57 | 33 | 0 | |
Riedl Lukáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,33 | 94 | 0 | |
Růžička Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,50 | 53 | 0 | |
Ryl Karel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,02 | 18 | 0 | |
Sedláček Milan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,23 | 75 | 0 | |
Skalka Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,99 | 42 | 0 | |
Sobotka Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,14 | 69 | 0 | |
Soukup Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,58 | 80 | 0 | |
Soukup Rostislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,30 | 48 | 0 | |
Stejskal Ladislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,01 | 89 | 0 | |
Stuchlík Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,18 | 72 | 0 | |
Ševčík Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,95 | 41 | 0 | |
Škařupa Radim | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,29 | 93 | 0 | |
Šuba Radek | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,56 | 32 | 0 | |
Těšický Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,86 | 59 | 0 | |
Tomšíček Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,41 | 25 | 0 | |
Tykal Marek | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,41 | 24 | 0 | |
Vaculín Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,54 | 9 | 0 | |
Vachata Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,61 | 36 | 0 | |
Vaněk Václav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,82 | 58 | 0 | |
Vašulín Miloš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,93 | 88 | 0 | |
Vild David | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,34 | 95 | 0 | |
Vlček Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,86 | 11 | 0 | |
Voda Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,51 | 99 | 0 | |
Vohradník Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 20,56 | 100 | 0 | |
Volf Jiří | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,40 | 7 | 0 | |
Vondra Adam | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,26 | 21 | 0 | |
Vondráček Daniel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,94 | 64 | 0 | |
Vrabec Milam | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,88 | 60 | 0 | |
Vrablík Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 16,93 | 15 | 0 | |
Weidinger Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,10 | 46 | 0 | |
Zajan Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 17,55 | 31 | 0 | |
Žák Vlastimil | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,93 | 63 | 0 | |
Žemlička Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 18,97 | 67 | 0 | |
Žilík Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 19,78 | 84 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Abrhám Pavel , nejlepěí čas: 18,42 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Arvai Miroslav , nejlepěí čas: 17,86 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bělský Dominik , nejlepěí čas: 18,91 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Blažek Václav , nejlepěí čas: 17,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bludský Radovan , nejlepěí čas: 18,38 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brabenec Ondřej , nejlepěí čas: 20,08 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bureš Martin , nejlepěí čas: 19,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal , nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Divoš Václav , nejlepěí čas: 19,73 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dopirák David , nejlepěí čas: 16,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ďurišík Michal , nejlepěí čas: 18,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dušek Jakub , nejlepěí čas: 19,82 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch , nejlepěí čas: 17,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Flídr Jan , nejlepěí čas: 20,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Franěk Lukáš , nejlepěí čas: 19,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gašek Jan , nejlepěí čas: 18,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gazda Vítězslav , nejlepěí čas: 19,38 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Grassl Petr , nejlepěí čas: 17,60 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gross Jakub , nejlepěí čas: 19,91 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gruza David, nejlepěí čas: 16,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gut Zdeněk , nejlepěí čas: 19,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Heiduk Tomáš , nejlepěí čas: 20,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hladík Stanislav , nejlepěí čas: 18,04 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hnízdil Pavel , nejlepěí čas: 16,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš , nejlepěí čas: 17,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav , nejlepěí čas: 18,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hruška Ondřej , nejlepěí čas: 18,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hyneš Pavel , nejlepěí čas: 18,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) HZS Kraj Vysočina , nejlepěí čas: 59,70 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal , nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janský Petr , nejlepěí čas: 19,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jiráček Vojta , nejlepěí čas: 17,80 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub , nejlepěí čas: 20,03 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Zdeněk , nejlepěí čas: 16,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kahánek Ondra , nejlepěí čas: 18,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kieweg Jakub , nejlepěí čas: 18,80 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Knýra Petr , nejlepěí čas: 17,39 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kopřiva Luboš , nejlepěí čas: 18,65 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Koutský Pavel , nejlepěí čas: 19,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kralík Kamil , nejlepěí čas: 17,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kratochvíl Stanislav, nejlepěí čas: 19,24 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krpec Pavel , nejlepěí čas: 16,24 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Křehlík Luboš , nejlepěí čas: 19,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Křivka Michal , nejlepěí čas: 18,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuběna Jan , nejlepěí čas: 19,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kunovský František , nejlepěí čas: 16,87 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr , nejlepěí čas: 17,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel , nejlepěí čas: 17,37 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Masný Matěj , nejlepěí čas: 18,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Matyásek Zdeněk , nejlepěí čas: 20,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mlejnek Jan , nejlepěí čas: 17,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrátil Radim , nejlepěí čas: 17,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš , nejlepěí čas: 17,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Netolický Tomáš , nejlepěí čas: 19,76 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Papuga Michal , nejlepěí čas: 18,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Paška Pavel , nejlepěí čas: 20,35 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Paulíček Jakub, nejlepěí čas: 15,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek , nejlepěí čas: 16,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavlíček Jakub , nejlepěí čas: 18,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub, nejlepěí čas: 15,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pitra Dominik , nejlepěí čas: 19,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pola Ondřej , nejlepěí čas: 19,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Provazník Martin , nejlepěí čas: 17,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Riedl Lukáš , nejlepěí čas: 20,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch , nejlepěí čas: 18,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel , nejlepěí čas: 17,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sedláček Milan , nejlepěí čas: 19,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Skalka Tomáš , nejlepěí čas: 17,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sobotka Martin , nejlepěí čas: 19,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Michal , nejlepěí čas: 19,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav , nejlepěí čas: 18,30 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stejskal Ladislav , nejlepěí čas: 20,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stuchlík Martin , nejlepěí čas: 19,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ševčík Martin , nejlepěí čas: 17,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škařupa Radim , nejlepěí čas: 20,29 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek , nejlepěí čas: 17,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub , nejlepěí čas: 18,86 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tomšíček Vojtěch , nejlepěí čas: 17,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek , nejlepěí čas: 17,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaculín Petr , nejlepěí čas: 16,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vachata Jan , nejlepěí čas: 17,61 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaněk Václav , nejlepěí čas: 18,82 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vašulín Miloš , nejlepěí čas: 19,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vild David, nejlepěí čas: 20,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vlček Tomáš , nejlepěí čas: 16,86 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Voda Tomáš , nejlepěí čas: 20,51 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vohradník Michal , nejlepěí čas: 20,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří, nejlepěí čas: 16,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam, nejlepěí čas: 17,26 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondráček Daniel , nejlepěí čas: 18,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vrabec Milam , nejlepěí čas: 18,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vrablík Jan, nejlepěí čas: 16,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Weidinger Tomáš , nejlepěí čas: 18,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zajan Jakub , nejlepěí čas: 17,55 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žák Vlastimil , nejlepěí čas: 18,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žemlička Jakub , nejlepěí čas: 18,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žilík Vojtěch , nejlepěí čas: 19,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2012
Komentáře